Українська English

Про гурт

   Фольк-гурт «Львівські музики» був заснований у січні 1988р. у старовинному місті Лева.
   З музою і любов’ю до української пісні в одне ціле зібрались чотири музиканти і вокалісти, які раніше працювали у славних гуртах – «Світязь», «Ватра», «Львів» і «Рекрут» - це Станіслав Чуєнко, Іван Мазур, Ігор Курач та Степан Пигитяк. Гурт назвали «Львівські Музики» і одразу ж отримали визнання палких шанувальників.
   А перша перемога і справжня слава прийшла до «музик» на фестивалях «Червона Рута» (1989р.) та «Золоті Трембіти» (1996р.), де «Львівські музики» стали лауреатами і їхня пісня злетіла над цілою Україною і цілим світом. Як наслідок – гастролі до країн, де мешкають українці і не тільки, бо українську пісню люблять всі. Збулась мета, яку поставили перед собою хлопці – популяризувати українську пісню і мелос у цілому світі. І так сталося. Музики побували на усіх континентах, їм аплодували найперше у Югославії, Німеччині, Канаді, Великій Британії, Америці, Австралії, Португалії, Польщі, Італії, Словачині і навіть на острові Мазейра у Атлантичному океані. Не одноразово хлопці виступали на доброчинних концертах та акціях для дітей сиріт, чорнобильців і неповносправних.
   У репертуарі «Львівських музик» більше 300-сот пісень, хлопці зробили все аби відродити забуті народні пісні, духовні, січових стрільців і УПА, лемківські, соромітські, а також пісні сучасних композиторів. У січні 2009р. – гурт відзначив своє творче 20-ти ліття. За цей час "Львівські музики" випустили 10 музичних альбомів і 8 відеофільмів. Склад гурту з плином часу змінювався, свій великий вклад в його розвиток зробили окрім вище названих і Степан Барабах, Юрій Цвєтков і нині покійний Степан Пичитяк.
   Сьогодні до складу «Львівських Музик» входять четверо музикантів і вокалістів:

Володимир Ковальчук
акордіон, клавіші, сопілка, вокал, музичний керівник
Богдан Жовтуля
скрипка, бубенки, гітара, вокал.
Тарас Тимошенко
гітара, труба, клавіші, вокал.
Іван Мазур
контрабас, бас-гітара, вокал, мистецький керівник гурту.

   Останні 10 років гурт працює у тісній співпраці з відомим телеведучим і продюсером Ігорем Кобрином.
   «Львівські Музики» продовжують свою творчу діяльність та запрошують до співпраці.
   Додаткові поліграфічні фото матеріали, логотипи можете завантажити тут